BK Dictionary Polish English 2.5.0

BK Dictionary Polish English to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości smartfona. Należy ona do kategorii Multimedia. Użytkownicy mogą korzystać z BK Dictionary Polish English dzięki zaangażowaniu pracowników BitKnights Ltd.

Liczba pobrań: 632
Cena/licencja: 9,99 zł
Producent/dystrybutor
BitKnights Ltd
Rozmiar: 1000
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

BK Dictionary Polish English to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Multimedia. BK Dictionary Polish English zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio BitKnights Ltd.

Korzystanie z aplikacji możliwe jest w przypadku urządzeń wyposażonych w system Android w wersji 2.5.0. Jest to system mobilny, który powstał z inicjatywy firmy Android Inc. kupionej przez Google. System ten został stworzony w oparciu o jądro Linuksa

Przydatne informacje na temat aplikacji oraz smartfonów wyposażonych w Androida można znaleźć na stronie androilife.pl Developerzy oferują użytkownikom Androida wiele ciekawych i przydatnych aplikacji. Z tego dużego zbioru warto polecić tTorrent Pro oraz Sixaxis Controller.

Ocena:
Twoja ocena: