Black & White Photography - The leading magazine for the mod 4.9.10

Black & White Photography - The leading magazine for the mod to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Narzędzia dla grafików. Black & White Photography - The leading magazine for the mod powstało w studiu firmy MagazineCloner.com Limited.

Liczba pobrań: 1148
Cena/licencja: 2,69 €
Producent/dystrybutor
MagazineCloner.com Limited
Rozmiar: 8 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Black & White Photography - The leading magazine for the mod to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Narzędzia dla grafików. Black & White Photography - The leading magazine for the mod zostało stworzone przez firmę MagazineCloner.com Limited.

Aplikacja została stworzona z myślą o użytkownikach systemu iOS Do jej uruchomienia potrzebne jest następujące urządzenie i system: 4.9.10 Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Bazuje on na systemie operacyjnym Mac OS X 10.5 i jądrze Darwin.

W skład iOS’a wchodzą cztery warstwy. Core OS to najniższa warstwa, w której znajduje się jądro systemu. Core Services umożliwia obsługę aplikacji i sieci. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. W jej skład wchodzą biblioteki OpenGL, OpenAL oraz Core Animation. Cocoa Touch to biblioteka interfejsu dotykowego. Zachęcamy także do pobierania innych aplikacji. Warto polecić Tamiya Model Magazine International - The World's No.1 Plastic S oraz Metal Hammer: The Heavy Metal Bible.

Ocena:
Twoja ocena: