Blue Crab 4.87

Program służący do kopiowania zawartości stron internetowych na dysk komputera. Potrafi pobrać witrynę w całości lub w częściach. Możesz używać tej aplikacji do szybkiego przeglądania stronn WWW w trybie offline lub wyszukiwania fraz w serwisach. Innym zastosowaniem może być zapisywanie wszelkich materiałów multimedialnych.

Liczba pobrań: 741
Cena/licencja: Demo
Producent/dystrybutor
Limit Point Software
Rozmiar: 4.67 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Program służący do kopiowania zawartości stron internetowych na dysk komputera. Potrafi pobrać witrynę w całości lub w częściach. Możesz używać tej aplikacji do szybkiego przeglądania stronn WWW w trybie offline lub wyszukiwania fraz w serwisach. Innym zastosowaniem może być zapisywanie wszelkich materiałów multimedialnych. W ten sposób bez wysiłku można skopiować wszystkie obrazki, pliki wideo, PDF, pliki ZIP i muzykę.

Przydatne są filtry pobierania, w których można zdefiniować elementy ignorowane i kopiowane. Np. jeśli interesują Cię jedynie pliki w formacie JPG, to możesz pobrać tylko ten typ danych. Program uruchomiony na jednym adresie URL zachowuje się na tyle inteligentnie, że nie pobiera całej domeny, a jedynie wskazaną stronę. Wersja demonstracyjna działa przez 8 dni.

Ocena:
Twoja ocena:

Stabilne wersje Blue Crab

Mac OS: