BMW Car 4.1.8

BMW Car to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Multimedia. BMW Car zostało stworzone przez firmę Unity Media Plc.

Liczba pobrań: 761
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Unity Media Plc
Rozmiar: 11 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

BMW Car to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Multimedia. BMW Car zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Unity Media Plc.

Aplikacje dostępna jest dla użytkowników systemu iOS Jest ona kompatybilna z 4.1.8. Jest to popularny system mobilny dedykowany dla urządzeń firmy Apple. Został on stworzony na bazie systemu operacyjnego Mac OS X 10.5.

iOS składa się z czterech warstw. Pierwsza, czyli Core OS, to najniższa warstwa odpowiadająca za interakcję oprogramowania z urządzeniem. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Trzecia czyli media obsługuje obraz i dźwięk. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Zachęcamy także do pobierania innych aplikacji. Warto polecić Practical Photoshop: techniques, tips and video tutorials for Ad oraz National Geographic Magazine-International.

Ocena:
Twoja ocena: