BMW Motorcycle Magazine 2.2.1

BMW Motorcycle Magazine to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Komunikacja. BMW Motorcycle Magazine zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Carob Apps.

Liczba pobrań: 684
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Carob Apps
Rozmiar: 23 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

BMW Motorcycle Magazine to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Komunikacja. Za stworzenie BMW Motorcycle Magazine odpowiedzialna jest firma Carob Apps.

Aplikacja została stworzona z myślą o użytkownikach systemu iOS Do jej uruchomienia potrzebne jest następujące urządzenie i system: 2.2.1 Jest to system mobilny stworzony dla urządzeń firmy Apple takich jak: iPhone, iPad oraz iPod touch.

iOS składa się z czterech warstw. Pierwsza, czyli Core OS, to najniższa warstwa odpowiadająca za interakcję oprogramowania z urządzeniem. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Trzecia czyli media obsługuje obraz i dźwięk. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Developerzy stworzyli dla użytkowników systemu iOS tysiące aplikacji. Z dostępnej bazy warto polecić Inked Girls Magazine oraz House Beautiful UK.

Ocena:
Twoja ocena: