Bon Appetit 3.6

Bon Appetit to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Zdrowie i medycyna. Bon Appetit zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Condé Nast Digital.

Liczba pobrań: 617
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Condé Nast Digital
Rozmiar: 5 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Bon Appetit to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Zdrowie i medycyna. Bon Appetit może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników Condé Nast Digital

Aplikacja może być uruchomina na odpowiednim urządzeniu i wersji systemu. W tym przypadku meże być to 3.6.. Jest to system przeznaczony na urządzenia firmy Apple. IOS opiera się na systemie operacyjnym Mac OS X 10.5.

System iOS składa się z czterech warstw:: Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Pierwsza gwarantuje interakcje pomiędzy urządzeniem przenośnym, a oprogramowaniem. Core Services zajmuje się obsługa aplikacji. Trzecia warstwa obsługuje wideo i audio. Ostatnia natomiast obsługuje m.in. akcelerometr. Developerzy oferują użytkownikom iOS'a wiele ciekawych i przydatnych aplikacji. Warto polecić NEXT - Magazyn Przyszłości oraz Onboard Snowboarding.

Ocena:
Twoja ocena: