Brother HL-2240 Printer Driver Language Switching Tool 1.0.7.1

Brother HL-2240 Printer Driver Language Switching Tool 1.0.7.1 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Twórcą tego pakietu jest firma Brother.

Liczba pobrań: 388
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Brother
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Brother HL-2240 Printer Driver Language Switching Tool 1.0.7.1 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Producentem oprogramowania jest firma Brother.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

W naszej bazie, oprócz Brother HL-2240 Printer Driver Language Switching Tool 1.0.7.1, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. ColorPlus PDF Printer Driver czy Asus P8H77-I Intel Display Driver 8.15.10.2618 for Windows 7. Aplikacja Brother HL-2240 Printer Driver Language Switching Tool 1.0.7.1 może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: