Brother MFC-7860DW Printer / Scanner Driver B2

Brother MFC-7860DW Printer / Scanner Driver B2 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Brother.

Liczba pobrań: 429
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Brother
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Brother MFC-7860DW Printer / Scanner Driver B2 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Brother.

Tego typu aplikacje poprawiają ogólne działanie systemu poprzez optymalizację komunikacji prowadzonej pomiędzy używanym OS-em, a zainstalowanymi w komputerze urządzeniami. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Brother MFC-7860DW Printer / Scanner Driver B2, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów Samsung NP305U1A Series 3 Atheros WLAN Driver 9.2.0.470 for XP czy Toshiba Satellite L655 BIOS 2.40. Brother MFC-7860DW Printer / Scanner Driver B2 to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: