Business Calendar 1.2.1.1

Business Calendar to aplikacja mobilna, dzięki której nasz smartfon wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Zarządzanie projektami Użytkownicy mogą korzystać z Business Calendar dzięki zaangażowaniu pracowników Appgenix Software.

Liczba pobrań: 955
Cena/licencja: 14,28 zł
Producent/dystrybutor
Appgenix Software
Rozmiar: 93 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Business Calendar to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Zarządzanie projektami. Za stworzenie Business Calendar odpowiedzialna jest firma Appgenix Software.

Aplikacja została stworzona z myślą o użytkownikach systemu Android. Do jej uruchomienia potrzebny jest system w wersji 1.2.1.1. System ten oparty jest na jądrze Linuksa. Początkowo był on rozwijany przez firmę Android Inc., która została kupiona przez Google.

Więcej informacji o aplikacjach i urządzeniach działących pod tym systemem można znaleźć na stronie androidlife.pl Developerzy oferują użytkownikom Androida wiele ciekawych i przydatnych aplikacji. Z tego dużego zbioru warto polecić Beautiful Widgets oraz Where's My Perry?.

Ocena:
Twoja ocena: