Business Today Magazine 2.2

Business Today Magazine to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Biznes i finanse. Business Today Magazine zostało stworzone przez firmę Magzter Inc..

Liczba pobrań: 663
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Magzter Inc.
Rozmiar: 4 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Business Today Magazine to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Biznes i finanse. Za stworzenie Business Today Magazine odpowiedzialna jest firma Magzter Inc..

Aplikacja może być uruchomina na odpowiednim urządzeniu i wersji systemu. W tym przypadku meże być to 2.2.. Jest to system mobilny oparty na jądrze Darwin. IOS został stworzony z myślą o urządzeniach produkowanych przez Apple. Działa na nim smartfon iPhone oraz tablet iPad.

iOS składa się z czterech warstw. Pierwsza, czyli Core OS, to najniższa warstwa odpowiadająca za interakcję oprogramowania z urządzeniem. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Trzecia czyli media obsługuje obraz i dźwięk. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Dla systemu iOS stworzono tysiące aplikacji. Ze stale rozszerzanej bazy warto polecić National Geographic Traveler Magazine oraz Mollie Makes: new creative craft magazine for crochet, knitting,.

Ocena:
Twoja ocena: