Call Informer (ID dzwoniącego) 1.5.3

Call Informer (ID dzwoniącego) to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Zarządzanie projektami. Za stworzenie Call Informer (ID dzwoniącego) odpowiedzialna jest firma Jesta&39;s Funhouse.

Liczba pobrań: 1279
Cena/licencja: 3,17 zł
Producent/dystrybutor
Jesta's Funhouse
Rozmiar: 32 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Call Informer (ID dzwoniącego) to aplikacja mobilna, dzięki której nasz smartfon wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Zarządzanie projektami Call Informer (ID dzwoniącego) wprowadzono na rynek przez Jesta's Funhouse

Aplikacja została stworzona z myślą o użytkownikach systemu Android. Do jej uruchomienia potrzebny jest system w wersji 1.5.3. Jest to system dedykowany urządzeniom mobilnym. Został on stworzony przez Android Inc. Firma ta została kupiona przez Google, który zajmuje się dalszym rozwoje systemu.

W celu poznania możliwości systemu oraz działących pod nim urządzeń można odwiedzić stronę androidlife.pl Developerzy stworzyli dla użytkowników Androida tysiące aplikacji. Z dostępnej bazy warto polecić Kalibracja Baterii oraz Spirit FM Light.

Ocena:
Twoja ocena: