Canon PIXMA MG3140 Printer Mini Master Driver 1.1

Canon PIXMA MG3140 Printer Mini Master Driver 1.1 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy CANON.

Liczba pobrań: 268
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
CANON
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Canon PIXMA MG3140 Printer Mini Master Driver 1.1 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki CANON.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

W naszej bazie, oprócz Canon PIXMA MG3140 Printer Mini Master Driver 1.1, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. ASRock Vision HT Series Realtek Card Reader Driver 6.2.8400.2902 czy Sony Vaio VPCZ11JGX/X NVIDIA Graphics Driver 8.16.11.8880 for Wi. Programiści CANON zadbali, by Canon PIXMA MG3140 Printer Mini Master Driver 1.1 były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: