Ceramic Destroyer 1.8

Ceramic Destroyer to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów i tabletów gra, która pomoże zabić nudę w trakcie podróży komunikacją miejską lub podczas stania w kolejce. Można ja zaliczyć do kategorii Zręcznościowe. Ceramic Destroyer może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników RUNNERGAMES.

Liczba pobrań: 974
Cena/licencja: 0
Producent/dystrybutor
RUNNERGAMES
Rozmiar: 13 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Ceramic Destroyer to gra mobilna, która pozwoli nam na chwilę rozrywki. Zaliczyć ją można do kategorii Zręcznościowe. Użytkownicy mogą korzystać z Ceramic Destroyer dzięki zaangażowaniu pracowników RUNNERGAMES.

Gra została stworzona z myślą o użytkownikach systemu Android. Do jej uruchomienia potrzebny jest system w wersji 1.8. Jest to popularny system mobilny początkowo rozwijany przez firmę Android Inc. Kupioną w późniejszym czasie przez Google.

Zapraszamy do odwiedzania strony androidlife.pl gdzie można zdobyć więcej informacji na temat dostępnych gier, aplikacji oraz urządzeń. Wśród bardzo dużego zbioru gier dostępnych na Androida warto polecić Pimple Popper oraz Counter strike pustynia.

Ocena:
Twoja ocena: