Charaktery 1.0.1

Charaktery to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Komunikacja. Użytkownicy mogą korzystać z Charaktery dzięki zaangażowaniu pracowników Charaktery Sp. z o.o..

Liczba pobrań: 398
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Charaktery Sp. z o.o.
Rozmiar: 5 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Charaktery to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Komunikacja. Charaktery może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników Charaktery Sp. z o.o.

Korzystanie z aplikacji możliwe jest w przypadku następujacyh urządzeń wyposażonych w system iOS: 1.0.1. Jest to popularny system mobilny dedykowany dla urządzeń firmy Apple. Został on stworzony na bazie systemu operacyjnego Mac OS X 10.5.

Za działanie iOS’a odpowiadają cztery warstwy abstrakcyjne czyli : Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Core Services odpowiada za obsługę baz danych, aplikacje i sieć. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Interfejs użytkownika obsługiwany jest przez Cocoa Touch . Pierwsza wymieniona warstwa, czyli Core OS, odpowiada za współprace urządzenia z oprogramowaniem. Developerzy oferują użytkownikom iOS'a wiele ciekawych i przydatnych aplikacji. Warto polecić National Geographic Traveler Magazine oraz Cosmopolitan Magazine.

Ocena:
Twoja ocena: