Chrysalis-Dx Demo 1.0

Chrysalis-Dx Demo to niepełna wersja interesującej gry będącej symulatorem ewolucji. W trakcie rozgrywki naszym zadaniem jest kontrolowanie trzech podstawowych zmiennych: ilości dostępnego pożywienia, temperatury oraz ilości CO2 w atmosferze.

Liczba pobrań: 845
Cena/licencja: Demo
Producent/dystrybutor
Reflective Layer
Rozmiar: 5.27 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Chrysalis-Dx Demo to niepełna wersja interesującej gry będącej symulatorem ewolucji. W trakcie rozgrywki naszym zadaniem jest kontrolowanie trzech podstawowych zmiennych: ilości dostępnego pożywienia, temperatury oraz ilości CO2 w atmosferze. Zmiana każdego z tych czynników skutkuje mutacjami obserwowanych organizmów i w konsekwencji – ewolucją.

Co ciekawe, w Chrysalis-Dx Demo obserwować możemy w jaki sposób kolejne gatunki rywalizują ze sobą, w jaki sposób wymierają czy przejmują kontrolę nad wybranym obszarem czy nawet całym środowiskiem. Plusem Chrysalis-Dx Demo jest także fakt, iż tytuł ten nie jest zbytnio absorbujący: po ustawieniu odpowiednich warunków możemy pozostawić grę samą sobie na dłuższy okres, a potem powrócić do niej w wolnej chwili.

Ocena:
Twoja ocena: