Command & Conquer 3 Tiberium Wars

Kontynuacja kultowej serii strategii czasu rzeczywistego. Nową część, która ma ukazać się 13 marca, ma uświetnić zupełnie nowy silnik graficzny, niespotykane wcześniej możliwości obserwacji pola bitwy, masa nowatorskich jednostek i ,jak zawsze, bardzo dobra kampania dla jednego gracza. Już dziś zainstaluj wersję demonstracyjną.

Liczba pobrań: 1595
Cena/licencja: Demo
Producent/dystrybutor
Electronic Arts / Westwood Studios
Rozmiar: 1265.43 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Kontynuacja kultowej serii strategii czasu rzeczywistego. Nową część, która ma ukazać się 13 marca, ma uświetnić zupełnie nowy silnik graficzny, niespotykane wcześniej możliwości obserwacji pola bitwy, masa nowatorskich jednostek i ,jak zawsze, bardzo dobra kampania dla jednego gracza. Do tej pory seria Command & Conquer kojarzyła się raczej z miernym trybem dla wielu graczy. Od tej części ma się to zmienić, gdyż wiadomo już, że większość prac, które toczą się nad produktem to właśnie dopracowywanie trybu multiplayer.

Demo oferuje jedną misję dla pojedynczego gracza oraz dwie w trybie mulitplayer wraz z filmami. Ponadto dostępny jest tryb skirmish z możliwością ustawienia trybu trudności.

Ocena:
Twoja ocena: