Coollector Movie Database Portable 3.24.7

Coollector Movie Database Portable to program, który pomoże w zarządzaniu kolekcją filmów. Posiada mnóstwo użytecznych opcji, w tym dostęp do ogromnej encyklopedii filmowej.

Liczba pobrań: 317
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor
Coollector
Rozmiar: 62.8 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Coollector Movie Database Portable to program, który pomoże w zarządzaniu kolekcją filmów. Ta wszechstronna aplikacja pozwala na takie rzeczy, jak pobieranie danych o posiadanych pozycjach, szukanie pozycji pod kątem wybranego parametru (np. możemy kazać aplikacji wyszukanie wszystkich filmy z danym aktorem), sprawdzanie ogromnej, interaktywnej encyklopedii filmów (ponad 80 000 tytułów w bazie!), a także sprawdzenie cen filmów DVD, Blu-ray i Video CD w sklepach sieciowych i na Amazonie. Jest to wersja przenośna, której nie trzeba instalować na dysku.

Oprócz tego Coollector Movie Database to szybki i łatwy dostęp do znajdujących się na YouTube trailerów filmów, a także sprawdzanie ocen produkcji na podstawie punktów przyznawanych im przez użytkowników IMDB. Oprócz tego dostajemy tu sporą ilość narzędzi do personalizacji programu oraz zarządzania własną kolekcją filmową. W najnowszej wersji dodano do bazy szereg filmów i seriali.

Polecamy także sprawdzić podobne prorgamy: All My Movies lub Movie Label 2012

Ocena:
Twoja ocena: