Cosmopolitan Magazine 2.5.0

Cosmopolitan Magazine to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Rozrywka. Cosmopolitan Magazine to aplikacja wprowadzona na rynek przez Hearst Communications, Inc.

Liczba pobrań: 928
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Hearst Communications, Inc.
Rozmiar: 4 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Cosmopolitan Magazine to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Rozrywka. Cosmopolitan Magazine powstało w studiu firmy Hearst Communications, Inc..

Aplikacja może być uruchomina na odpowiednim urządzeniu i wersji systemu. W tym przypadku meże być to 2.5.0.. Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Bazuje on na systemie operacyjnym Mac OS X 10.5 i jądrze Darwin.

Na system iOS składają się cztery warstwy. Pierwsza z nich odpowiada za współpracę sprzętu z oprogramowaniem. Druga obsługuje aplikacje, sieć i bazy danych. Trzecia odpowiada za wideo, audio i obraz. Ostatnie warstwa to biblioteka interfejsu użytkownika. Ze stale rozbudowywanej bazy aplikacji warto polecić mbw! By Mercedes-Benz oraz Harper’s Bazaar Russia.

Ocena:
Twoja ocena: