Country Living UK 2.5.8

Country Living UK to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Rozrywka. Country Living UK może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników Hearst Magazines UK

Liczba pobrań: 670
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Hearst Magazines UK
Rozmiar: 5 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Country Living UK to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Rozrywka. Za stworzenie Country Living UK odpowiedzialna jest firma Hearst Magazines UK.

Aplikacja została stworzona z myślą o użytkownikach systemu iOS Do jej uruchomienia potrzebne jest następujące urządzenie i system: 2.5.8 Jest to system mobilny oparty na jądrze Darwin. IOS został stworzony z myślą o urządzeniach produkowanych przez Apple. Działa na nim smartfon iPhone oraz tablet iPad.

System iOS składa się z czterech warstw:: Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Pierwsza gwarantuje interakcje pomiędzy urządzeniem przenośnym, a oprogramowaniem. Core Services zajmuje się obsługa aplikacji. Trzecia warstwa obsługuje wideo i audio. Ostatnia natomiast obsługuje m.in. akcelerometr. Developerzy oferują użytkownikom iOS'a wiele ciekawych i przydatnych aplikacji. Warto polecić PhotoPlus: Canon Edition Magazine oraz Cosmopolitan Russia.

Ocena:
Twoja ocena: