Cross Stitcher Magazine 2.2.5

Cross Stitcher Magazine to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Rozrywka. Za stworzenie Cross Stitcher Magazine odpowiedzialna jest firma Future plc.

Liczba pobrań: 569
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Future plc
Rozmiar: 23 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Cross Stitcher Magazine to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Rozrywka. Cross Stitcher Magazine zostało stworzone przez firmę Future plc.

Aplikacja może być uruchomina na odpowiednim urządzeniu i wersji systemu. W tym przypadku meże być to 2.2.5.. Jest to system stworzony na potrzeby urządzeń mobilnych firmy Apple. Nazwa iOS funkcjonuje dopiero od 2010 roku. Wcześniej system znany był jako iPhone OS.

Za działanie iOS’a odpowiadają cztery warstwy abstrakcyjne czyli : Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Core Services odpowiada za obsługę baz danych, aplikacje i sieć. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Interfejs użytkownika obsługiwany jest przez Cocoa Touch . Pierwsza wymieniona warstwa, czyli Core OS, odpowiada za współprace urządzenia z oprogramowaniem. Wśród bardzo dużego zbioru aplikacji dostępnych na iOS'a warto polecić Newsweek for iPad oraz Le Monde diplomatique, English edition.

Ocena:
Twoja ocena: