Cyberon Voice Commander(PL) 3.1

Cyberon Voice Commander(PL) to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ja zaliczyć do kategorii Przyspieszanie komputera i optymalizacja. Cyberon Voice Commander(PL) wprowadzono na rynek przez Cyberon Corp.

Liczba pobrań: 2712
Cena/licencja: 19,96 zł
Producent/dystrybutor
Cyberon Corp.
Rozmiar: 2 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Cyberon Voice Commander(PL) to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Przyspieszanie komputera i optymalizacja. Cyberon Voice Commander(PL) powstało w studiu firmy Cyberon Corp..

Aplikacja wymaga systemu Android w wersji 3.1. Jest to system stworzony z myślą o urządzeniach mobilnych takich jak tablety i smartfony. Androida oparto na jądrze Linuksa i oprogramowaniu na Licencji GNU.

Osoby, które pragną dowiedzieć się więcej o możliwościach systemu zapraszamy na stronę androidlife.pl Developerzy oferują użytkownikom Androida wiele ciekawych i przydatnych aplikacji. Z tego dużego zbioru warto polecić Sprinkle oraz Reckless Racing 2.

Ocena:
Twoja ocena: