Cycling Plus: the number one magazine for road cyclists 2.1

Cycling Plus: the number one magazine for road cyclists to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Rozrywka. Cycling Plus: the number one magazine for road cyclists powstało w studiu firmy Future plc.

Liczba pobrań: 492
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Future plc
Rozmiar: 34 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Cycling Plus: the number one magazine for road cyclists to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Rozrywka. Cycling Plus: the number one magazine for road cyclists to aplikacja wprowadzona na rynek przez Future plc

Aplikacje dostępna jest dla użytkowników systemu iOS Jest ona kompatybilna z 2.1. Jest to system stworzony na potrzeby urządzeń mobilnych firmy Apple. Nazwa iOS funkcjonuje dopiero od 2010 roku. Wcześniej system znany był jako iPhone OS.

System IOS składa się z czterech warstw. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Warstwa Cocoa Touch odpowiada za obsługę dźwięku i obrazu. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Zachęcamy także do pobierania innych aplikacji. Warto polecić Xbox 360: The Official Xbox Magazine (UK Edition) oraz WIRED Magazine.

Ocena:
Twoja ocena: