Czas na Wnętrze 1.0

Czas na Wnętrze to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Komunikacja. Czas na Wnętrze może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników AVT-Korporacja Sp. z o.o.

Liczba pobrań: 716
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
AVT-Korporacja Sp. z o.o.
Rozmiar: 5 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Czas na Wnętrze to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Komunikacja. Czas na Wnętrze zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio AVT-Korporacja Sp. z o.o..

Aplikacje dostępna jest dla użytkowników systemu iOS Jest ona kompatybilna z 1.0. Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Bazuje on na systemie operacyjnym Mac OS X 10.5 i jądrze Darwin.

Za działanie iOS’a odpowiadają cztery warstwy abstrakcyjne czyli : Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Core Services odpowiada za obsługę baz danych, aplikacje i sieć. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Interfejs użytkownika obsługiwany jest przez Cocoa Touch . Pierwsza wymieniona warstwa, czyli Core OS, odpowiada za współprace urządzenia z oprogramowaniem. Ze stale rozbudowywanej bazy aplikacji warto polecić GQ oraz Computer Arts Collection: Insight and inspiration from the globa.

Ocena:
Twoja ocena: