Dell Inspiron 1210 Notebook Broadcom Bluetooth Driver A00

Dell Inspiron 1210 Notebook Broadcom Bluetooth Driver A00 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Twórcą tego pakietu jest firma Broadcom.

Liczba pobrań: 428
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Broadcom
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Dell Inspiron 1210 Notebook Broadcom Bluetooth Driver A00 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Broadcom.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

W naszej bazie, oprócz Dell Inspiron 1210 Notebook Broadcom Bluetooth Driver A00, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. HP HDX X16-1012TX Premium Notebook IDT HD Audio Driver 6.10.6047 czy ColorPlus PDF Printer Driver. Dell Inspiron 1210 Notebook Broadcom Bluetooth Driver A00 poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: