Dell Inspiron 14Z 5423 Notebook Intel Turbo Boost Technology Mon

Dell Inspiron 14Z 5423 Notebook Intel Turbo Boost Technology Mon to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy INTEL.

Liczba pobrań: 445
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
INTEL
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Dell Inspiron 14Z 5423 Notebook Intel Turbo Boost Technology Mon to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki INTEL.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Lenovo ThinkCentre M58e Intel Display Driver 7.15.10.1554 for Vi i HP Pavilion HDX9000T CTO Intel Chipset Utility 8.3.1.1009. Kod programu Dell Inspiron 14Z 5423 Notebook Intel Turbo Boost Technology Mon został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: