Dell OptiPlex 160L BIOS A05

Dell OptiPlex 160L BIOS A05 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Twórcą tego pakietu jest firma Dell.

Liczba pobrań: 493
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Dell
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Dell OptiPlex 160L BIOS A05 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Producentem oprogramowania jest firma Dell.

Tego typu aplikacje poprawiają ogólne działanie systemu poprzez optymalizację komunikacji prowadzonej pomiędzy używanym OS-em, a zainstalowanymi w komputerze urządzeniami. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Oprócz Dell OptiPlex 160L BIOS A05, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania Toshiba Satellite P850 Remote Control Manager Tool 3.0.1010.1 fo lub Panasonic DMR-E60S DVD Recorder Firmware DC-042. Dell OptiPlex 160L BIOS A05 poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: