Dictionary - M-W Premium 1.3

Dictionary - M-W Premium to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Multimedia. Dictionary - M-W Premium zostało stworzone przez firmę Merriam-Webster Inc..

Liczba pobrań: 587
Cena/licencja: 9,46 zł
Producent/dystrybutor
Merriam-Webster Inc.
Rozmiar: 21 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Dictionary - M-W Premium to aplikacja mobilna, dzięki której nasz smartfon wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Multimedia Dictionary - M-W Premium może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników Merriam-Webster Inc.

Aplikacja działa na mobilnym systemie, którego znakiem jest zielony Robot. Wymagane jest posiadanie Androida w wersji 1.3. Jest to bardzo popularny system mobilny rozwijany przez Google. Android oparty jest na jądrze Linuksa oraz oprogramowaniu na Licencji GNU.

Więcej informacji o aplikacjach i urządzeniach działących pod tym systemem można znaleźć na stronie androidlife.pl Jednocześnie z naszej bazy polecamy także n7player Full Version Unlocker oraz Star Chart.

Ocena:
Twoja ocena: