DIE WELT fürs iPad 4.1

DIE WELT fürs iPad to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Komunikacja. DIE WELT fürs iPad powstało w studiu firmy Axel Springer AG.

Liczba pobrań: 911
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Axel Springer AG
Rozmiar: 34 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

DIE WELT fürs iPad to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Komunikacja. DIE WELT fürs iPad zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Axel Springer AG.

Aplikacja wymaga systemu iOS w wersji 4.1. Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Początkowo znany był on jako iPhone OS. W roku 2010 pojawia się nazwa iOS. System ten zbudowany jest na bazie Mac OS X 10.5.

System iOS składa się z czterech warstw:: Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Pierwsza gwarantuje interakcje pomiędzy urządzeniem przenośnym, a oprogramowaniem. Core Services zajmuje się obsługa aplikacji. Trzecia warstwa obsługuje wideo i audio. Ostatnia natomiast obsługuje m.in. akcelerometr. Developerzy oferują użytkownikom iOS'a wiele ciekawych i przydatnych aplikacji. Warto polecić Auto Świat oraz Grand Designs.

Ocena:
Twoja ocena: