Disc Ejector 1.1

Disc Ejector jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Abhisoft Technologies.

Liczba pobrań: 353
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Abhisoft Technologies
Rozmiar: 1 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Disc Ejector to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Abhisoft Technologies.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Oprócz Disc Ejector, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania MSI Z77A-GD55 Intel Rapid Storage Technology Driver 11.0.0.1032 lub Realtek High Definition Audio Codec (Windows 2000/XP/2003 Profes. Programiści Abhisoft Technologies zadbali, by Disc Ejector były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: