DIVE Magazine 2.1

DIVE Magazine to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Hobby. Za stworzenie DIVE Magazine odpowiedzialna jest firma Implere.

Liczba pobrań: 585
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Implere
Rozmiar: 2 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

DIVE Magazine to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Hobby. DIVE Magazine to aplikacja wprowadzona na rynek przez Implere

Aplikacje dostępna jest dla użytkowników systemu iOS Jest ona kompatybilna z 2.1. Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Bazuje on na systemie operacyjnym Mac OS X 10.5 i jądrze Darwin.

Za działanie iOS’a odpowiadają cztery warstwy abstrakcyjne czyli : Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Core Services odpowiada za obsługę baz danych, aplikacje i sieć. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Interfejs użytkownika obsługiwany jest przez Cocoa Touch . Pierwsza wymieniona warstwa, czyli Core OS, odpowiada za współprace urządzenia z oprogramowaniem. Zachęcamy także do pobierania innych aplikacji. Warto polecić The Red Bulletin - français oraz Lonely Planet Magazine Korea | Digital Edition.

Ocena:
Twoja ocena: