DJ Mag 7.1

DJ Mag to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Multimedia. Użytkownicy mogą korzystać z DJ Mag dzięki zaangażowaniu pracowników YUDU Media.

Liczba pobrań: 560
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
YUDU Media
Rozmiar: 7 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

DJ Mag to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Multimedia. Za stworzenie DJ Mag odpowiedzialna jest firma YUDU Media.

Aplikacja została stworzona z myślą o użytkownikach systemu iOS Do jej uruchomienia potrzebne jest następujące urządzenie i system: 7.1 Jest to popularny system mobilny dedykowany dla urządzeń firmy Apple. Został on stworzony na bazie systemu operacyjnego Mac OS X 10.5.

W skład iOS’a wchodzą cztery warstwy. Core OS to najniższa warstwa, w której znajduje się jądro systemu. Core Services umożliwia obsługę aplikacji i sieci. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. W jej skład wchodzą biblioteki OpenGL, OpenAL oraz Core Animation. Cocoa Touch to biblioteka interfejsu dotykowego. Developerzy stworzyli dla użytkowników systemu iOS tysiące aplikacji. Z dostępnej bazy warto polecić Miesięcznik branży HoReCa oraz Nikon Pro.

Ocena:
Twoja ocena: