DNA – Australia’s best selling magazine for gay men 4.9.7

DNA – Australia’s best selling magazine for gay men to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Rozrywka. Użytkownicy mogą korzystać z DNA – Australia’s best selling magazine for gay men dzięki zaangażowaniu pracowników Magazinecloner.com NZ LP.

Liczba pobrań: 816
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Magazinecloner.com NZ LP
Rozmiar: 8 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

DNA – Australia’s best selling magazine for gay men to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Rozrywka. DNA – Australia’s best selling magazine for gay men to aplikacja wprowadzona na rynek przez Magazinecloner.com NZ LP

Aplikacja wymaga systemu iOS w wersji 4.9.7. Jest to system mobilny oparty na jądrze Darwin. IOS został stworzony z myślą o urządzeniach produkowanych przez Apple. Działa na nim smartfon iPhone oraz tablet iPad.

iOS składa się z czterech warstw. Pierwsza, czyli Core OS, to najniższa warstwa odpowiadająca za interakcję oprogramowania z urządzeniem. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Trzecia czyli media obsługuje obraz i dźwięk. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Developerzy stworzyli dla użytkowników systemu iOS tysiące aplikacji. Z dostępnej bazy warto polecić TRVL oraz iGrazia.

Ocena:
Twoja ocena: