Drains Trailer

Drains Trailer to film prezentujący ciekawą grę zręcznościową. Samozwańczy król oceanów przy pomocy swojej armii zamknął sześć magicznych odpływów. Efektem tego jest podnoszenie się poziomu wód i zalewnia kolejnych terenów. Wcielamy się w bohatera o imieniu Gobi, którego dom znalazł się pod wodą. Postanawia on wyruszyć w niebezpieczną podróż. Tylko pokonanie okrutnego władcy może przywrócić równowagę na Ziemi.

Liczba pobrań: 631
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Pathea Games
Rozmiar: 29.28 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Drains Trailer to film prezentujący ciekawą grę zręcznościową. Samozwańczy król oceanów przy pomocy swojej armii zamknął sześć magicznych odpływów. Efektem tego jest podnoszenie się poziomu wód i zalewnia kolejnych terenów. Wcielamy się w bohatera o imieniu Gobi, którego dom znalazł się pod wodą. Postanawia on wyruszyć w niebezpieczną podróż. Tylko pokonanie okrutnego władcy może przywrócić równowagę na Ziemi. Trailer przedstawia przebieg rozgrywki

Drains Demo to gra platformowa. W pełnej wersji dostępne jest dziesięć ciekawych miejsc, w których toczy się rozgrywka. Na drodze czeka na nas ponad 20 typów przeciwników. Nasz bohater może zdobywać doświadczenie oraz zdobywać nowe umiejętności.

Ocena:
Twoja ocena: