DSLR Controller (BETA) 0.95.0

DSLR Controller (BETA) to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Fotografia Cyfrowa i Grafika. DSLR Controller (BETA) może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników Chainfire

Liczba pobrań: 1063
Cena/licencja: 29,74 zł
Producent/dystrybutor
Chainfire
Rozmiar: 44 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

DSLR Controller (BETA) to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości smartfona. Należy ona do kategorii Fotografia Cyfrowa i Grafika. DSLR Controller (BETA) zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Chainfire.

Aplikacja działa na mobilnym systemie, którego znakiem jest zielony Robot. Wymagane jest posiadanie Androida w wersji 0.95.0. Jest to system stworzony z myślą o urządzeniach mobilnych takich jak tablety i smartfony. Androida oparto na jądrze Linuksa i oprogramowaniu na Licencji GNU.

Przydatne informacje na temat aplikacji oraz smartfonów wyposażonych w Androida można znaleźć na stronie androilife.pl Jednocześnie z naszej bazy polecamy także SystemApp Remover oraz SwitchPro Widget.

Ocena:
Twoja ocena: