Ekstraklasa.net LIVE! 1.2

Ekstraklasa.net LIVE! to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Download. Za stworzenie Ekstraklasa.net LIVE! odpowiedzialna jest firma Grupa Polskapresse.

Liczba pobrań: 1233
Cena/licencja: 0
Producent/dystrybutor
Grupa Polskapresse
Rozmiar: 61 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Ekstraklasa.net LIVE! to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ja zaliczyć do kategorii Download. Ekstraklasa.net LIVE! wprowadzono na rynek przez Grupa Polskapresse

Aplikacja została stworzona z myślą o użytkownikach systemu Android. Do jej uruchomienia potrzebny jest system w wersji 1.2. Jest to system stworzony z myślą o urządzeniach mobilnych takich jak tablety i smartfony. Androida oparto na jądrze Linuksa i oprogramowaniu na Licencji GNU.

Przydatne informacje na temat aplikacji oraz smartfonów wyposażonych w Androida można znaleźć na stronie androilife.pl Zachęcamy także do pobierania innych aplikacji. Warto polecić BSPlayer FREE oraz Play24.

Ocena:
Twoja ocena: