ELLE Decoration UK 3.0.3

ELLE Decoration UK to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Rozrywka. ELLE Decoration UK zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Hearst Magazines UK.

Liczba pobrań: 679
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Hearst Magazines UK
Rozmiar: 13 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

ELLE Decoration UK to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Rozrywka. Za stworzenie ELLE Decoration UK odpowiedzialna jest firma Hearst Magazines UK.

Aplikacje dostępna jest dla użytkowników systemu iOS Jest ona kompatybilna z 3.0.3. Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Początkowo znany był on jako iPhone OS. W roku 2010 pojawia się nazwa iOS. System ten zbudowany jest na bazie Mac OS X 10.5.

iOS złożony jest z czterech warstw: Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Każda z nich odpowiada za inne kwestie. Pierwsza ma wpływ na interakcje sprzętu z oprogramowaniem. Druga warstwa zawiera podstawowe biblioteki służące do obsługi m.in. aplikacji. Warstwa trzecia odpowiada za obsługę dźwięku i obrazu. Ostatnia odpowiedzialna jest za interfejs dotykowy. Ze stale rozbudowywanej bazy aplikacji warto polecić Ski and Snowboard Magazine oraz Auto Motor & Sport.

Ocena:
Twoja ocena: