ELLE Mag 1.2.2

ELLE Mag to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Rozrywka. ELLE Mag to aplikacja wprowadzona na rynek przez Lagardere Active Digital

Liczba pobrań: 712
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Lagardere Active Digital
Rozmiar: 23 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

ELLE Mag to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Rozrywka. ELLE Mag powstało w studiu firmy Lagardere Active Digital.

Korzystanie z aplikacji możliwe jest w przypadku następujacyh urządzeń wyposażonych w system iOS: 1.2.2. Jest to popularny system mobilny dedykowany dla urządzeń firmy Apple. Został on stworzony na bazie systemu operacyjnego Mac OS X 10.5.

System iOS składa się z czterech warstw:: Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Pierwsza gwarantuje interakcje pomiędzy urządzeniem przenośnym, a oprogramowaniem. Core Services zajmuje się obsługa aplikacji. Trzecia warstwa obsługuje wideo i audio. Ostatnia natomiast obsługuje m.in. akcelerometr. Zachęcamy także do pobierania innych aplikacji. Warto polecić Ski and Snowboard Magazine oraz Focus - Science and Technology.

Ocena:
Twoja ocena: