Enpass 5.0.5

Enpass to wygodny menadżer haseł. Wszystkie dane przechowuje offline, wykorzystuje także silne szyfrowanie do ich ochrony.

Liczba pobrań: 329
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Sinew SOftware Systems
Rozmiar: 32.95 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Enpass to oznacza wolność od konieczności zapamiętywania wszystkich haseł i innych ważnych poufnych informacji. Aplikacja przechowuje wszystkie twoje hasła i dane w jednym, chronionym hasłem głównym, miejscu. Wbudowana przeglądarka uzupełnia automatycznie dane logowania. Informacje są szyfrowane za pomocą algorytmu z użyciem SQLCIPHER, który jest przejrzystą i open-sourcową metodą szyfrowania w standardzie AES-256, co zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa. Wszystkie mechanizmy ochrony danych są wykonywane lokalnie (offline).

Enpass posiada wbudowany generator haseł, który pozwala tworzyć mocne i unikalne hasła logowania. Możliwa jest bezpieczna synchronizacja danych pomiędzy urządzeniami komputer, smartfon, tablet) za pośrednictwem Dropbox, Google Drive, OneDrive, ownCloud/WebDAV i Box. Logowanie na stronach w przeglądarce wymaga tylko jednego przyciśnięcia. Przeglądarka z funkcją zakładek pozwala uruchomić wiele stron na raz w osobnych zakładkach z przeglądarką Enpass.

Ocena:
Twoja ocena: