Entrepreneur Magazine 6.3

Entrepreneur Magazine to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Biznes i finanse. Użytkownicy mogą korzystać z Entrepreneur Magazine dzięki zaangażowaniu pracowników Entrepreneur Media.

Liczba pobrań: 652
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Entrepreneur Media
Rozmiar: 9 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Entrepreneur Magazine to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Biznes i finanse. Entrepreneur Magazine to aplikacja wprowadzona na rynek przez Entrepreneur Media

Aplikacja została stworzona z myślą o użytkownikach systemu iOS Do jej uruchomienia potrzebne jest następujące urządzenie i system: 6.3 Jest to system przeznaczony na urządzenia firmy Apple. IOS opiera się na systemie operacyjnym Mac OS X 10.5.

iOS złożony jest z czterech warstw: Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Każda z nich odpowiada za inne kwestie. Pierwsza ma wpływ na interakcje sprzętu z oprogramowaniem. Druga warstwa zawiera podstawowe biblioteki służące do obsługi m.in. aplikacji. Warstwa trzecia odpowiada za obsługę dźwięku i obrazu. Ostatnia odpowiedzialna jest za interfejs dotykowy. Developerzy oferują użytkownikom iOS'a wiele ciekawych i przydatnych aplikacji. Warto polecić Engadget Distro oraz Grand Designs.

Ocena:
Twoja ocena: