Etron USB 3.0 Host Controller Driver 1.0 Build 0.113

Etron USB 3.0 Host Controller Driver 1.0 Build 0.113 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Etron.

Liczba pobrań: 537
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Etron
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Etron USB 3.0 Host Controller Driver 1.0 Build 0.113 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Etron.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Lenovo ThinkCentre Edge 92 Intel Onboard Display Driver 8.15.10. i Dell Inspiron 14Z 5423 Notebook Intel Chipset Driver A01. Kod programu Etron USB 3.0 Host Controller Driver 1.0 Build 0.113 został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: