European Urology 3.7.12

European Urology to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Zdrowie i medycyna. European Urology powstało w studiu firmy Elsevier, Inc.

Liczba pobrań: 1206
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Elsevier, Inc
Rozmiar: 5 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

European Urology to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Zdrowie i medycyna. Użytkownicy mogą korzystać z European Urology dzięki zaangażowaniu pracowników Elsevier, Inc.

Aplikacja działa na mobilnym systemie spod znaku nadgryzionego jabłka Jest ona kompatybilna z następującymi urządzeniami i wersjami systemu: 3.7.12 Jest to system przeznaczony na urządzenia firmy Apple. IOS opiera się na systemie operacyjnym Mac OS X 10.5.

System iOS składa się z czterech warstw:: Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Pierwsza gwarantuje interakcje pomiędzy urządzeniem przenośnym, a oprogramowaniem. Core Services zajmuje się obsługa aplikacji. Trzecia warstwa obsługuje wideo i audio. Ostatnia natomiast obsługuje m.in. akcelerometr. Dla systemu iOS stworzono tysiące aplikacji. Ze stale rozszerzanej bazy warto polecić Autocar oraz Chip PL.

Ocena:
Twoja ocena: