EVGA nForce 680i SLI Realtek Audio Driver 2.65 for Vista/Windows

EVGA nForce 680i SLI Realtek Audio Driver 2.65 for Vista/Windows jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki REALTEK.

Liczba pobrań: 299
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
REALTEK
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

EVGA nForce 680i SLI Realtek Audio Driver 2.65 for Vista/Windows to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy REALTEK.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

EVGA nForce 680i SLI Realtek Audio Driver 2.65 for Vista/Windows to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby Sony Vaio VPCZ112GX/S BIOS Update Utility R3031C3 for XP/Windows, czy AMD Radeon HD 7290 Display Driver 8.982.10.8000 for Windows 8. EVGA nForce 680i SLI Realtek Audio Driver 2.65 for Vista/Windows poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: