EVGA nForce 780i SLI FTW NVIDIA RAID Driver 9.64 for XP

EVGA nForce 780i SLI FTW NVIDIA RAID Driver 9.64 for XP to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Nvidia.

Liczba pobrań: 202
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Nvidia
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

EVGA nForce 780i SLI FTW NVIDIA RAID Driver 9.64 for XP to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Producentem oprogramowania jest firma Nvidia.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Tego rodzaju aplikacje bardzo często zajmują się także obsługą urządzeń fizycznie nieistniejących np. RANDOM oraz NULL

EVGA nForce 780i SLI FTW NVIDIA RAID Driver 9.64 for XP jest jednym z wielu zestawów jakie pozytywnie mogą wpłynąć na działanie Twojego systemu. Pobierz także inne sterowniki. Polecamy chociażby Gigabyte GA-Z68XP-UD3P (rev. 1.3) Marvell SATA/RAID Preinstall D czy Sony KDL-22EX325 BRAVIA HDTV Firmware 4.012EUA. Aplikacja EVGA nForce 780i SLI FTW NVIDIA RAID Driver 9.64 for XP może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: