EVGA X79 SLI BIOS 38

EVGA X79 SLI BIOS 38 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki EVGA.

Liczba pobrań: 234
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
EVGA
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

EVGA X79 SLI BIOS 38 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Twórcą tego pakietu jest firma EVGA.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz EVGA X79 SLI BIOS 38, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów Sager NP6165 Realtek LAN Driver 7.54.309.2012 for Windows 7 czy Toshiba Satellite R830 Intel LAN Driver 15.7 for Windows 7 x64. EVGA X79 SLI BIOS 38 to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: