EVGA Z68 FTW BIOS R15 Beta

EVGA Z68 FTW BIOS R15 Beta są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Producentem oprogramowania jest firma EVGA.

Liczba pobrań: 329
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
EVGA
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

EVGA Z68 FTW BIOS R15 Beta to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy EVGA.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Synaptics PS/2 Port ClickPad Driver 16.2.10.12 for Windows 8 i Gateway LT25 Chicony Webcam Driver 5.8.54.008 for XP. EVGA Z68 FTW BIOS R15 Beta poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: