Fast Bikes Magazine 2.2

Fast Bikes Magazine to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Rozrywka. Fast Bikes Magazine może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników Future plc

Liczba pobrań: 586
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Future plc
Rozmiar: 28 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Fast Bikes Magazine to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Rozrywka. Fast Bikes Magazine powstało w studiu firmy Future plc.

Aplikacja przeznaczona jest na urządzenia wyposażone w system iOS w wersji 2.2. Jest to system mobilny stworzony dla urządzeń firmy Apple takich jak: iPhone, iPad oraz iPod touch.

iOS składa się z czterech warstw. Pierwsza, czyli Core OS, to najniższa warstwa odpowiadająca za interakcję oprogramowania z urządzeniem. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Trzecia czyli media obsługuje obraz i dźwięk. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Developerzy oferują użytkownikom iOS'a wiele ciekawych i przydatnych aplikacji. Warto polecić Polityka oraz Harvard Business Review International.

Ocena:
Twoja ocena: