Fast Car: the definitive modified custom car culture magazine 2.2.5

Fast Car: the definitive modified custom car culture magazine to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Rozrywka. Użytkownicy mogą korzystać z Fast Car: the definitive modified custom car culture magazine dzięki zaangażowaniu pracowników Future plc.

Liczba pobrań: 548
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Future plc
Rozmiar: 48 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Fast Car: the definitive modified custom car culture magazine to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Rozrywka. Fast Car: the definitive modified custom car culture magazine to aplikacja wprowadzona na rynek przez Future plc

Aplikacja działa na mobilnym systemie spod znaku nadgryzionego jabłka Jest ona kompatybilna z następującymi urządzeniami i wersjami systemu: 2.2.5 Jest to system przeznaczony na urządzenia firmy Apple. IOS opiera się na systemie operacyjnym Mac OS X 10.5.

System iOS składa się z czterech warstw:: Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Pierwsza gwarantuje interakcje pomiędzy urządzeniem przenośnym, a oprogramowaniem. Core Services zajmuje się obsługa aplikacji. Trzecia warstwa obsługuje wideo i audio. Ostatnia natomiast obsługuje m.in. akcelerometr. Z naszej bazy polecamy także LOGO - magazyn oraz Beautiful Kitchens Magazine.

Ocena:
Twoja ocena: