Fing - Network Tools 2.6

Fing - Network Tools to aplikacja mobilna, dzięki której nasz smartfon wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Przyspieszanie komputera i optymalizacja Fing - Network Tools może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników Overlook

Liczba pobrań: 657
Cena/licencja: 0
Producent/dystrybutor
Overlook
Rozmiar: 63 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Fing - Network Tools to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Przyspieszanie komputera i optymalizacja. Fing - Network Tools zostało stworzone przez firmę Overlook.

Korzystanie z aplikacji możliwe jest w przypadku urządzeń wyposażonych w system Android w wersji 2.1. Jest to system dedykowany urządzeniom mobilnym. Został on stworzony przez Android Inc. Firma ta została kupiona przez Google, który zajmuje się dalszym rozwoje systemu.

Przydatne informacje na temat aplikacji oraz smartfonów wyposażonych w Androida można znaleźć na stronie androilife.pl Dla systemu Android stworzono tysiące aplikacji. Ze stale rozszerzanej bazy warto polecić Twój Backup oraz Perkusja (Real Drum).

Ocena:
Twoja ocena: