Flying Magazine 3.0.1

Flying Magazine to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Rozrywka. Flying Magazine zostało stworzone przez firmę Bonnier Corporation.

Liczba pobrań: 837
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Bonnier Corporation
Rozmiar: 9 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Flying Magazine to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Rozrywka. Użytkownicy mogą korzystać z Flying Magazine dzięki zaangażowaniu pracowników Bonnier Corporation.

Aplikacja przeznaczona jest na urządzenia wyposażone w system iOS w wersji 3.0.1. Jest to system mobilny oparty na jądrze Darwin. IOS został stworzony z myślą o urządzeniach produkowanych przez Apple. Działa na nim smartfon iPhone oraz tablet iPad.

iOS składa się z czterech warstw. Pierwsza, czyli Core OS, to najniższa warstwa odpowiadająca za interakcję oprogramowania z urządzeniem. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Trzecia czyli media obsługuje obraz i dźwięk. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Zachęcamy także do pobierania innych aplikacji. Warto polecić Guitar World Magazine oraz NYTimes for iPhone.

Ocena:
Twoja ocena: