Football Week 3.1.1

Football Week to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Hobby. Football Week zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Future plc.

Liczba pobrań: 612
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Future plc
Rozmiar: 28 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Football Week to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Hobby. Football Week to aplikacja wprowadzona na rynek przez Future plc

Korzystanie z aplikacji możliwe jest w przypadku następujacyh urządzeń wyposażonych w system iOS: 3.1.1. Jest to system przeznaczony na urządzenia firmy Apple. IOS opiera się na systemie operacyjnym Mac OS X 10.5.

W skład iOS’a wchodzą cztery warstwy. Core OS to najniższa warstwa, w której znajduje się jądro systemu. Core Services umożliwia obsługę aplikacji i sieci. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. W jej skład wchodzą biblioteki OpenGL, OpenAL oraz Core Animation. Cocoa Touch to biblioteka interfejsu dotykowego. Wśród bardzo dużego zbioru aplikacji dostępnych na iOS'a warto polecić Runner's World UK oraz adidas outdoor magazine - english.

Ocena:
Twoja ocena: